Ines DanceInes DanceTürküBelTürküBelAka O PeleAka O PeleOriental ShopOriental Shop

JUHENDAJAD

  • Charlotte Desorgher (1 tund) / Kõhutants 2016
  • Charlotte Desorgher (3 tundi) / Kõhutants 2015
  • Saida Helou (4,5 tundi) / Oriental / Oriental Fusion / Pop 2012
  • Yamil Annum (4,5 tundi) / Oriental / Baladi / Trummisoolo 2012
  • Shereen / Oriental ( 1,5 tundi) 2012
  • Ehab Atia (Egiptus/Saksamaa) / Shaaby koreograafia (3 tundi) 2011
  • Zaza Hassan (Egiptus) / (3 tundi) 2010
  • Prof. Dr Hassan Khalil (Egiptus) / ISOC rahvusvaheline idamaise tantsu treeneri koolitus III moodul Kairos (55 tundi) 2010
  • Khaled Mahmoud (UK / Egiptus) / Oriental koreograafia (3 tundi) 2010
  • Shéhérazade (Sveits) / Pop-baladi koreograafia (3 tundi) 2010
  • Eva-Christina Leisio (Soome) / Cooki saare tants - Polüneesia tants (2,5 tundi) 2010
  • Prof . Dr Hassan Khalil (Egiptus) / ISOC rahvusvaheline idamaise tantsu treeneri koolitus II moodul Kairos (55 tundi) 2009
  • Nour (Russia) / Oriental tehnika ja koreograafia (3 tundi) 2009
  • Ali Sherif (Germany) / Pop-baladi koreograafia (3 tundi) 2009
  • Prof. Dr Hassan Khalil (Egiptus) / ISOC rahvusvaheline idamaise tantsu treeneri koolitus I moodul Kairos (45 tundi) 2009
  • Ashraf Hassan (Egiptus) / eratund (1 tund) 2009
  • Prof. Dr Hassan Khalil (Egiptus) / Idamaine tants professionaalsele kõhutantsijale: tehnika, rütmid ja koreograafia (6 tundi) 2008
  • Aida Nour (Egiptus) / Fellahi (2,5 tundi) 2008
  • Nourhan Sharif (US) / Saidi tehnika ja koreograafia eratund (1 tund) 2008
  • Amina Goodyear (US) / Egiptuse trummitantsu eratund (1,5 tundi) 2008
    Egiptuse Kabaree tantsustiili arendamine (8 tundi) 2008
    Trummirütmid ja -mäng (5 tundi) 2008
  • FatChanceBellyDance (US) / ATS kõhutantsutunnid (3 tundi) 2008
  • Stasha (US) / Deva Dasi tants kandelaabriga eratund (1,5 tundi) 2008
  • Mahealani Uchiyama (US) / Tahiiti trummitants (1 tund) 2008
  • Mahmoud Reda (Egiptus) / Egiptuse Folkloor tehnika ja koreograafia (6 tundi) 2008
  • Khaled Mahmoud (Egiptus) / Awallim "Mohamed Ali" tehnika ja koreograafia (3 tundi) 2008
  • Lubna Emam (Egiptus) / Street Shabi koreograafia (3 tundi) 2008
  • Hassan Khalil (Egiptus) / Oum Kalthoum: Inta Omri idamaine koreograafia salliga (3 tundi) 2008
  • Tito (Egiptus) Baladi ja trummitantsu koreograafia (3 tundi) 2008
  • Olfat Hassan (Egiptus) / Idamaine tants salliga (2 tundi) 2008
  • Eva Cernik (Türgi, USA) / Türgi kõhutantsustiili tehnika ja koreograafia (2,5 tundi) 2007
  • Virginia (USA) / Kahekordse salli tehnika ja koreograafia (2,5 tundi) 2007
  • Amira (Eesti, USA) / Simbalimängu tehnika (1,5 tundi) 2007
  • Aradia (USA) / Türgi, Egiptuse ja Liiba/arni kõhutantsutehnika (2,5 tundi) 2007
  • Fahtiem (USA) / Idamaine tants simbalitega (2,5 tundi) 2007
  • Peppina Lindfors (Soome) / Tuneesia tants tehnika (2 tundi) 2007
  • Juliana Petersone (Läti) / Trummitantsu koreograafia (2 tundi) 2007
  • Mohamed El Hosseny (Egiptus) / Egiptuse Folkloor koreograafia (2 tundi) 2007
  • Kirsi Teräs (Soome) / Hawaii Hula Auana ja Tahiiti tehnika ja koreograafia (30 tundi) 2007
  • Pille Roosi (Eesti) / Koreograafia tunnid 2006, 07
  • Iris Frolov (Eesti) / Koreograafia tunnid 2007
  • Saara Soikkeli (Soome) / Trummitants (2 tundi) 2006
  • Liina Remmelg (Eesti) / Koreograafia tunnid 2007
  • Mai Suvi (Eesti) / Idamaise tantsu tavatunnid 2005
  • Mai-Liis Maasaar (Eesti) / Idamaise tantsu tavatunnid 2000-2004